barut hemera
UNLIMITED-ALL NEDİR?

Barut DNA’SI

Barut Otelleri misafirlerini her zaman büyük bir incelikle ve özenle ağırlar. Her misafirimiz bizim için özeldir. 47 yıllık deneyimimizle konaklamayı kendi bakış açımızla yorumlayarak, mutlu çalışanlar ve mutlu misafirler, felsefesiyle sizlere yeni deneyimler sunuyoruz. Barut DNA’sının sizi nasıl değiştireceğini görün. Kendine has ve dinamik yapısıyla DNA’mızı keşfedin. Sizleri, bilinen standartların ötesinde “Barut Standarlarını” deneyimleyeceğiniz yeni konseptimiz, “Unlimited All”u  yaşamaya davet ediyoruz.

“Sınırları Aşan Sınırsız Konaklama Deneyimi”

barut hemera
barut hemera SINIRSIZ MUTFAK

Hemera’da, “Mutfak Senfonisi” olarak adlandırılan birbirinden farklı lezzetler Unlimited-All konsept ile sınır tanımıyor. Her zaman daha fazlası ve daha iyisini deneyimleyebilmeniz için, işinin profesyoneli büyük bir ekip tarafından hazırlanan eşsiz lezzetler sizleri bekliyor.

GÖZAT

barut hemera
barut hemera SINIRSIZ İÇECEKLER

Unlimited-All Konsept ile sınır tanımayan Hemera’da, rengarenk kokteylleri, “Premium Brand” içkileri ve soft içecekleri sınırsız deneyimleyin. Gece 12:00’a kadar servis veren barlarımızda mitolojik ağaçlar arasında, lobide ya da havuz kenarında lezzetli içeceklerimizle serinleyin.

GÖZAT

barut hemera
barut hemera SINIRSIZ A’LA CARTE

Hemera Otel, Unlimited-All Konsept ile bünyesinde hizmet veren 4 A’la Carte restorana sahiptir. Olive Restaurant’da İtalyan mutfağının, Sofra Restaurant’da Türk mutfağının, Sandal Restaurant’da deniz ürünlerinin, Akdeniz Restaurant’da dünya mutfağının en özel lezzetlerini bulabilirsiniz. Ve her A’la Carte restoran misafirlerimiz tarafından, müsaitlik durumuna göre 1 defa kullanılabilmektedir.

GÖZAT

barut hemera
barut hemera HAVUZLAR

3 tane açık, 1 tane kapalı havuza ve Swim-Up odalarımıza özel havuza sahip olan, Hemera Otel sizleri bekliyor.Yeşilin en güzel tonlarıyla çevrelenmiş havuzlar, Hemera’nın sahip olduğu barlarla birlikte size farklı ve huzurlu bir konaklama deneyimi yaşatıyor.
Ana Havuz – 1000 m2 / Relax Havuz – 250 m2 / Sessiz Havuz – 360 m2
Swim-Up 1 – 130 m2 / Swim-Up 2 295 m2 / Çocuk Havuzu – 26 m2

GÖZAT

barut hemera
barut hemera EĞLENCELİ SHOWLAR

Her çeşitten müzik türleri ve farklı dans tarzlarından etkilenilerek genişletilmiş içerikleriyle, değerli misafirlerimiz için hazırlanan, zamanın akıp gideceği eğlenceli şovlar, keyifli vakitler geçirmenizi sağlayarak tatilinize dinamik bir hava katıyor. Kabare, Skeç ve fazlası…

GÖZAT

barut hemera
barut hemera SPA

Geleneksel Türk banyosu olan hamamı deneyimlemek isteyen misafirlerimizi, SPA merkezine bekliyoruz. Masajla, dokunmanın rahatlatıcı gücünü keşfedin ve bedeninizi şımartırken ruhunuzun da rahata kavuştuğuna şahit olun. Vücudunuzdaki ağırlık hissinin uçup gitmesine izin verin…

GÖZAT

barut hemera
barut hemera ÖZEL BİR PLAJ

Denize sıfır konumlanan Hemera Otel’in sahip olduğu özel plajında, Akdeniz’in derin mavisi ve Antalya’nın eşsiz güneşiyle farklı bir deneyim sizleri bekliyor. Unlimited-All Konsept ile Side’nin sonsuz denizine karşı, misafirlerimize ücretsiz şezlong ve havlu hizmeti sunulmaktadır. Hemera’nın eşsiz plajında bronzlaşmanın keyfini çıkarın.
Unlimited-All Konsepti Keşfet!

GÖZAT

barut hemera
barut hemera DOĞA DOSTU HEMERA

Otelimizin girişinde sizi karşılayan kuş sesleri tatilinize yeni bir anlam katacak. Yemyeşil ağaçlık alanlarımız ve bahçelerimizi adımlarken, serçeden karatuvuğa, kargadan gümüş martıya, atmacadan arap bülbülüne kadar, yaklaşık 15-20 çeşit farklı kuş türüne rastlayabilirsiniz. Doğayla iç içe olmanın huzurunu, Hemera’nın konuksever tarzıyla yaşayın!

GÖZAT